hell is empty.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
екип.
administrators.
Преди два дена в Мистик Фолс. В гората. 6027328h Преди два дена в Мистик Фолс. В гората. 6027329h
Top posters
dean.
Преди два дена в Мистик Фолс. В гората. Vote_lcapПреди два дена в Мистик Фолс. В гората. Voting_barПреди два дена в Мистик Фолс. В гората. Vote_rcap 
Elena Gilbert ♠
Преди два дена в Мистик Фолс. В гората. Vote_lcapПреди два дена в Мистик Фолс. В гората. Voting_barПреди два дена в Мистик Фолс. В гората. Vote_rcap 
Катрин Лиис
Преди два дена в Мистик Фолс. В гората. Vote_lcapПреди два дена в Мистик Фолс. В гората. Voting_barПреди два дена в Мистик Фолс. В гората. Vote_rcap 
Damon Salvatore
Преди два дена в Мистик Фолс. В гората. Vote_lcapПреди два дена в Мистик Фолс. В гората. Voting_barПреди два дена в Мистик Фолс. В гората. Vote_rcap 
Katerina Petrova.
Преди два дена в Мистик Фолс. В гората. Vote_lcapПреди два дена в Мистик Фолс. В гората. Voting_barПреди два дена в Мистик Фолс. В гората. Vote_rcap 
Деймън Салватор
Преди два дена в Мистик Фолс. В гората. Vote_lcapПреди два дена в Мистик Фолс. В гората. Voting_barПреди два дена в Мистик Фолс. В гората. Vote_rcap 
Alexandra.
Преди два дена в Мистик Фолс. В гората. Vote_lcapПреди два дена в Мистик Фолс. В гората. Voting_barПреди два дена в Мистик Фолс. В гората. Vote_rcap 
Angie.
Преди два дена в Мистик Фолс. В гората. Vote_lcapПреди два дена в Мистик Фолс. В гората. Voting_barПреди два дена в Мистик Фолс. В гората. Vote_rcap 
Alison DiLaurentis
Преди два дена в Мистик Фолс. В гората. Vote_lcapПреди два дена в Мистик Фолс. В гората. Voting_barПреди два дена в Мистик Фолс. В гората. Vote_rcap 
alistair.
Преди два дена в Мистик Фолс. В гората. Vote_lcapПреди два дена в Мистик Фолс. В гората. Voting_barПреди два дена в Мистик Фолс. В гората. Vote_rcap 
create character.
Преди два дена в Мистик Фолс. В гората. 6024843T
Latest topics
»  Търся си враг
Преди два дена в Мистик Фолс. В гората. I_icon_minitimeНед Май 05, 2013 8:35 pm by Шарлийн Уитсток

» другарче за РП.
Преди два дена в Мистик Фолс. В гората. I_icon_minitimeНед Май 05, 2013 8:32 pm by Шарлийн Уитсток

» Чарли
Преди два дена в Мистик Фолс. В гората. I_icon_minitimeНед Май 05, 2013 7:54 pm by Elena Gilbert ♠

» Искам да си върна лика!
Преди два дена в Мистик Фолс. В гората. I_icon_minitimeЧет Апр 18, 2013 7:19 pm by dean.

» Елизабет Ловет
Преди два дена в Мистик Фолс. В гората. I_icon_minitimeНед Мар 31, 2013 5:56 pm by dean.

» вашите форуми.
Преди два дена в Мистик Фолс. В гората. I_icon_minitimeСъб Мар 30, 2013 9:56 pm by Alison DiLaurentis

»  Търся си семейство
Преди два дена в Мистик Фолс. В гората. I_icon_minitimeВто Мар 26, 2013 8:42 am by Деймън Салватор

»  Другарче за миналото
Преди два дена в Мистик Фолс. В гората. I_icon_minitimeВто Мар 26, 2013 8:40 am by Деймън Салватор

» Аватар на месец март
Преди два дена в Мистик Фолс. В гората. I_icon_minitimeПон Мар 25, 2013 8:37 pm by Katerina Petrova.

Affiliates
Преди два дена в Мистик Фолс. В гората. 6024844Y
Статистика
Имаме 24 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Шарлийн Уитсток

Нашите потребители са написали 293 мнения in 102 subjects
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 18, на Съб Мар 23, 2013 5:51 pm

 

 Преди два дена в Мистик Фолс. В гората.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Катрин Лиис

Катрин Лиис


Брой мнения : 35
Join date : 22.03.2013

Преди два дена в Мистик Фолс. В гората. Empty
ПисанеЗаглавие: Преди два дена в Мистик Фолс. В гората.   Преди два дена в Мистик Фолс. В гората. I_icon_minitimeСъб Мар 23, 2013 3:11 pm

Защо бях в гората? Ако знаех щях да си отговоря. Като малка идвах тук за да се радвам на природата, да гледам подскачащите зайчета, чиито бели кожухчета бяха прекрасна комбинация с розовеещите им се ушички. Но сега беше различно. Знахе за тайните на тази гора и тя за мен беше един вид повече като затвор. Затвор вплел в корените на дърветата безброй души ненамерили покои. Рядко изпадах в каквито и да било дълбоки размисли, но това беше може би един от онези моменти в които просто ти се иска да поседиш сам и да сиспомниш за всяко едно нещо което си извършил.
Може би за някои това щеше да е странно, но истината е, че вампирите държахме на живота. Винаги когато убивахме имаше една малка част от нас която съжаляваше за стореното и за де не изгубим човечността си ние помнехме всяка жертва и съжалявахме за миналите постъпки. Но дори и да се каехме, винаги знаехме, че ако беше нужно пак щяхме да го направим. Просто бяхме така настроени. Страдахме и оплаквахме мъртвите, но убивахме живите без да ни мигни окото.
Изведнъж се чу леко шумолене от към храстите. Дали пък не беше заек? Не, едва ли. Или поне не можеше да бъде. Щях да го усетя. Изправих се предпазливо и с леки стъпки закрачих към храста. Изведнъж пред мен се появи някакъв мъж. Чакай малко..мъж...в гората? Сериозно? Защо? Дори не можех да схвана какво се случваше.
- Хм...изгубили ли сте се? - най- глупавият въпрос за съжаление изплува първи в главата ми, а аз бях прекалено заета с размисли за да спра излизащите думи от устата ми.
Погледнах го. Сега забелязвах колко очарователен беше. Много познат, но от къде? Е, предполагам, че градът беше малък и често се срещаха познати лица.
Върнете се в началото Go down
Damon Salvatore




Брой мнения : 31
Join date : 23.03.2013

Преди два дена в Мистик Фолс. В гората. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди два дена в Мистик Фолс. В гората.   Преди два дена в Мистик Фолс. В гората. I_icon_minitimeСъб Мар 23, 2013 3:58 pm

Дали се разкайвах за нещо. Бях получавал този въпрос безброй много пъти, като все игнорирах или не желаех да помисля за отговора. Не бях о тези , които изпадаха в съжаление, че са убили някого. Наложило се е -направил съм го. Случваше се да греша, но един идиот по-малко на света нямаше да е лоша услуга. А и дори не виждах причина да мисля много много за това. Да бъдеш убиец в днешно време придобиваше много по-различно значение от преди 100 години, особено след като по света имаше все повече вампири и кой знае какви още чудатости.
Дойдох в Мистик Фолс бесен преди около месец. Стефан все още бе моята цел -да превърна живота му в ад или поне да се опитам да усложня максимално неговото щастие. Колкото повече време минаваше, толкова повече вампири усещах наоколо. Сякаш всички се събираха тук по някаква много нелепа случайност, а аз определено исках да стигна до дъното на тази работа.
Гладът отново ме завладя, но не можех да се върна обратно в бара. Вчера и преди около седмица се бях хранил там, а диксретността за сега падаше на първо място в моя списък. Гората ми се стори наистина добро решение поне за сега. Взех си коженото яке и за нула време се оказах сред нищото в покрайнините на града. Нямаше да се храня със зайци, разбира се.. Това беше повече стил ала Стефан, а аз обичах по-топлата кръв , директно от вената. Щях да се радвам, ако сега мине някоя заблудена тийнейджърка или влюбена двойна на къмпинг.
След 10 минути чух шум. Направих няколко крачки и още в същия миг се убедих -това не беше нито заек, нито човек. Тя ме усети или по-точно чу сухите листа, които несъзнателно настъпих при правенето на крачки напред. Нямаше връщане назад -вече бях забелязан.
Попита ме дали съм се изгубил, което предизвика лека усмивка на лицето ми. Струваше ми се ужасно позната, но все още не можех да се сетя от къде.
-Зависи. -Казах, като се спрях на половин метър от нея. -Загубен не е точното понятие за някой, който си търси белята в покрайнините.
Върнете се в началото Go down
 
Преди два дена в Мистик Фолс. В гората.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» В началото на гората
» няколко дни по-рано|хижата в гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
hell is empty. :: to be living in memories. :: Минало.-
Идете на: